• Arpalık Cad.Başiskele Küçük San.Sit. 23Blok No:118/5 KOCAELİ
  • 0532 050 12 70
  • info@hassankimya.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hassan Kimya 2009 yılında Kocaeli madencilik ve maden kimyasalları sektörüne adım atmıştır Kalsiyum Oksit CaO(nem alıcı) ile sektöre güçlü bir giriş yapmıştır. Aylık 500 Ton üretim kapasitemizle yurt içi yurt dışı müşterilerimize en iyi ürünü en kısa zamanda ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye ve dünyaca kabul görmüş ürün ve hizmet sertifikalarına sahip olarak Türkiye’deki en kaliteli ürünleri üretiyor olmanın gururunu yaşıyoruz

 

VİZYON

Maden sektöründe uluslararası kalite standartlarında yer altı kaynaklarımızı çevre bilincine sahip, doğa dostu olarak üretmek ve inovasyonu temel alarak ülke ekonomisine sağladığı katkıyı arttırmak, öncelikli hedeflerimizdir. Bu anlamda amacımız sektörün lideri olabilmektir.

 

MİSYON

 Yenilikçi vizyona sahip, yönetim anlayışını müşteri memnuniyeti üzerine inşa etmiş, işimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden, itibarımızı her şeyin önünde tutan, uzun vadeli başarıya önem veren, çözümlerimizi ve iş modellerimizi sürekli geliştiren, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ürettiğimiz milli değerlerle ulaşabildiğimiz tüm insanların memnuniyeti öncelikli misyonumuzdur.

WhatsApp